Kuressaare vanalinnas taasti korterelamuna kunagine Meissneri pansion. Hotell Friedrich Meissneri puhul on tegemist kaheldamatult ühe tähtsama Arensburgi / Kuressaare linna avaliku hoonega, mis töötas hotelli/pansionaadi/võõrastemajana oma arvatavast ehitusajast 1882. aastal kuni 1940. aastateni, st läbi mitme riigikorra, säilitades samal ajal nime ja prestiiĹži. Nõukogude ajal tegutses hoones okupatsioonivägede poolt hõivatuna vene lasteaed, nõukogude aja lõpus ja 1990. aastatel oli hoone jaotatud ühiselamutubadeks. Alates aastast 2005 ootab hoone uut hingamist. Nüüd on see aeg käes!
2019 aasta sügisel valminud korterelamusse on projekteeritud 8 korterit. Uue hoone ehitamisel järgiti hoone ajaloolist kuurortstiilis välisviimistlust ning kõiki arhitektuurseid aksente, mis väärindavad ehitatavat maja. Esimese korruse korterid säilitavad ajaloolised vaheseinad ning taastatud on peegelvõlvlaed. Esimese korruse tubade kõrgus tuleb ca 2,8 m peale. Teise korruse korterid tulevad läbi kahe korruse, mis erineb algsest ruumilahendusest, kuid annab tänapäevase lisaruumi kasutamise võimaluse. Sissepääs hoonesse on elamu sisehoovist, trepikoda paikneb põhjaküljel. Majja tulevad tsentraalsed vesi, kanalisatsioon ja nutitelefoniga juhitav keskküte ning sidekaablid. Igal korteril korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon.
Iga korteri kohta on hoovi planeeritud üks parkimiskoht. Parkla rajatakse maja hoovi, säilitades võimalikult palju kõrghaljastust, mis iseloomustab Kuressaare vanalinna.

Villa Meissner asub aadressil Lasteaia tn 8, Kuressaare vanalinnas ühesuunalise kõrvaltänava ääres. Kesklinna ca 100 m, linnuse parki ca 100 m, Titeranda ca 300 m. Asukoht on ideaalne- siin ei olegi midagi lisada. 3D pildid on illustratiivse iseloomuga. Sisekujundust vaata veel müügis olevate korterite kuulutusestest.